Sector (5.0.0-rc2) - en to sl translation catalogue (88 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Status
sl: Stanje

en: Register
sl: Registracija

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: More
sl: Več

en: Action
sl: Akcija

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: Tags
sl: Oznake

en: view
sl: pogled

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: No log messages available.
sl: V zapisniku ni sporočil.

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Preview
sl: Predogled

en: Help
sl: Pomoč

en: Path
sl: Pot

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Picture
sl: Slika

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Severity
sl: Resnost

en: Count
sl: Število

en: Watchdog
sl: Čuvaj

en: Widget
sl: Gradnik

en: Table
sl: Tabela

en: Basic
sl: Osnovno

en: User login
sl: Prijava

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Member for
sl: Registriran

en: People
sl: Uporabniki

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Revision
sl: različice

en: News
sl: Novice

en: Block description
sl: Opis bloka

en: Used in
sl: Uporabljen v

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Subtitle
sl: Podnaslov

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sl: Uporabnik se smatra prijavljen še toliko časa po zadnjem ogledu strani.

en: authenticated user
sl: prijavljen uporabnik

en: anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: IP address
sl: IP naslovi

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Search index
sl: Indeks iskanja

en: Who's new
sl: Novi uporabniki

en: Who's online
sl: Kdo je prijavljen
