Sector (5.0.0) - en to mg translation catalogue (24 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Search
mg: Karoka

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: Help
mg: Fanampiana

en: Teaser
mg: Famintinana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: User account
mg: Kaontin'ny mpampiasa

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.

en: Search index
mg: Pejy fikarohana

en: Full content
mg: Anatiny feno

en: No front page content has been created yet.
mg: Tsy mbola misy zavatra aseho eto amin'ny pejy voalohany
