Sector Distribution (5.0.0) - en to sr translation catalogue (56 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Files
sr: Фајлови

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Block
sr: Блок

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Frontpage
sr: Насловна страна

en: MIME type
sr: MIME тип

en: Upload date
sr: Датум постављања

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Your virtual face or picture.
sr: Ваше витуелно лице или фотографија.

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Full content
sr: Пун садржај

en: No front page content has been created yet.
sr: Садржај насловене стране још увек није креиран.

en: Changed date
sr: Датум измене

en: Wide
sr: Широко

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Site branding
sr: Лого

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Restricted HTML
sr: Ограничени ХТМЛ

en: Find and manage files.
sr: Нађи и управљај датотекама.

en: Max 1300x1300
sr: Максимално 1300x1300

en: Max 2600x2600
sr: Максимално 2600x2600

en: Max 325x325
sr: Максимално 325x325

en: Max 650x650
sr: Максимално 650x650

en: Narrow
sr: Уско

en: Find and manage content
sr: Нађи и управљај садржајем

en: Welcome to [site:name]
sr: Добро дошли на [site:name]
