Sector (5.0.2) - en to mk translation catalogue (11 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Search
mk: Барање

en: Taxonomy term
mk: Термин од таксономија

en: Help
mk: Помош

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: User account
mk: Корисничка сметка

en: - All -
mk: - Сите -
