Sector (5.0.3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: medium
ar: متوسط

en: small
ar: صغير

en: large
ar: كبير

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية
