Sector (5.0.3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: small
ca: petit

en: large
ca: gran

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries
