Sector (5.0.3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: medium
cs: střední

en: large
cs: velké

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky
