Sector (5.0.3) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Add new comment
de: Neuen Kommentar hinzufügen

en: medium
de: mittel

en: small
de: klein

en: large
de: groß

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Primary tabs
de: Primäre Reiter

en: Secondary tabs
de: Sekundäre Reiter

en: Sector
de: Sektor

en: A Bootstrap Sub-theme.
de: Ein Bootstrap SubTheme
