Sector (5.0.3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid
