Sector (5.0.3) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: medium
gl: medio

en: small
gl: pequena

en: large
gl: grande

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias
