Sector (5.0.3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: medium
id: sedang

en: small
id: kecil

en: large
id: besar

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Primary tabs
id: Tab primer

en: Secondary tabs
id: Tab sekunder
