Sector (5.0.3) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: medium
ja: 普通

en: small
ja: 小

en: large
ja: 大

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ
