Sector (5.0.3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: medium
ru: средний

en: small
ru: маленький

en: large
ru: большой

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки
