Sector (5.0.3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: medium
sv: mellan

en: small
sv: liten

en: large
sv: stor

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar
