Sector (5.0.4) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Add new comment
fr: Ajouter un commentaire

en: medium
fr: modéré

en: small
fr: petit

en: large
fr: grand

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires
