Sector (5.0.4) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות
