Sector (5.0.4) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: medium
nl: gemiddeld

en: small
nl: klein

en: large
nl: groot

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs
