Sector (5.0.4) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: medium
uk: середній

en: small
uk: малий

en: large
uk: великий

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки
