Sector (5.0.5) - en to km translation catalogue (65 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Action
km: អំពើ

en: Last updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Tags
km: ស្លាក

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Size
km: ទំហំ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Help
km: ជំនួយ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Picture
km: រូបភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Files
km: ឯកសារ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Widget
km: ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Table
km: តារាង

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Used in
km: បាន​ប្រើ​ក្នុង

en: Subtitle
km: ចំណងជើង​រង​

en: authenticated user
km: អ្នកប្រើ​ដែល​បាន​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: anonymous user
km: អ្នកប្រើ​អនាមិក

en: User account
km: គណនី​អ្នកប្រើ

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: MIME type
km: ប្រភេទ​ MIME

en: Search index
km: ស្វែង​រក​លិបិក្រម

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល

en: No front page content has been created yet.
km: មាតិកា​ទំព័រ​មុខ​មិន​ទាន់​ត្រូវ​បាន​បង្កើត​ទេ ។

en: Find and manage content.
km: ស្វែង​រក និង​គ្រប់​គ្រង​មាតិកា ។
