Sector (5.0.5) - en to oc translation catalogue (95 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Action
oc: Accion

en: Last updated
oc: Darrièra mesa a jorn

en: On
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: File
oc: Fichièr

en: Edit
oc: Modificar

en: Size
oc: Talha

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Use count
oc: Nombre d'utilizacions

en: Image
oc: Imatge

en: Feed
oc: Flux

en: Name
oc: Nom

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: Preview
oc: Apercebut

en: Help
oc: Ajuda

en: True
oc: Verai

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Picture
oc: Imatge

en: Back to top
oc: Remontar

en: User
oc: Utilizaire

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Files
oc: Fichièrs

en: All
oc: Tot

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Media
oc: Mèdia

en: Table
oc: Tablèu

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Banner
oc: Bandièra

en: Last
oc: Darrièr

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Sort by
oc: Triar per

en: Full
oc: Complet

en: Token
oc: Geton (token)

en: First
oc: Primièr

en: author
oc: autor

en: Entity
oc: Entitat

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: News
oc: Novèlas

en: Tabs
oc: Onglets

en: Apply
oc: Aplicar

en: small
oc: pichon

en: Used in
oc: Utilizat dans

en: Grid
oc: Grasilha

en: Subtitle
oc: Sostítol

en: Offset
oc: Decalatge

en: authenticated user
oc: utilizaire identificat

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Newest first
oc: Las mai recents d'en primièr

en: anonymous user
oc: utilizaire anonime

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: User account
oc: Compte utilizaire

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Temporary
oc: Temporari

en: Frontpage
oc: Pagina d'acuèlh

en: MIME type
oc: Tipe MIME

en: Upload date
oc: Data de transfert

en: Search index
oc: Indèx de recèrca

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Full content
oc: Contengut complet

en: No front page content has been created yet.
oc: Cap de contengut de pagina d'acuèlh es pas estat creat pel moment.

en: Find and manage content.
oc: Busqueu e gestioneu lo contengut.

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina

en: Master
oc: Maître
