Sector Distribution (5.0.4) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: medium
tr: orta

en: small
tr: küçük

en: large
tr: geniş

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler
