Sector (8.x-2.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (58 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Status
mn: Төлөв

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Language
mn: Хэл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Administration
mn: Удирдлага

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: Tags
mn: Тагууд

en: File
mn: Файл

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: No log messages available.
mn: Журналын зурвасын олдоц илэpсэнгүй.

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Picture
mn: Зураг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Files
mn: Файлууд

en: Node
mn: Зангилаа

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Basic
mn: Үндсэн

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
mn: @site хуудас засвартай байна. Удахгүй ажиллах тул түр хүлээгээд дахин хандана уу.

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Front page
mn: Толгой хуудас

en: People
mn: Хүмүүс

en: Subtitle
mn: Дэд гарчиг

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
mn: Хэрэглэгч хамгийн сүүлд нэг хуудсыг үзсэнээс хойш энэ хугацаанд сүлжээнд хэвээрээ байгаа гэж үзнэ.

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг

en: Search index
mn: Хайлтын индекс

en: Main menu
mn: Гол цэс

en: Who's online
mn: Сүлжээнд хэн байна вэ
