Sector (8.x-2.0-alpha3) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Language
ky: Тил

en: Search
ky: Издөө

en: Last update
ky: Акыркы жаңылоо
