Sector (8.x-2.0-alpha4) - en to br translation catalogue (18 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Status
br: Statud

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Username
br: Anv implijer

en: Administration
br: Mererezh

en: Search
br: Enklask

en: Picture
br: Skeudenn

en: Node
br: Skoulm

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Tools
br: Ostilhoù

en: Member for
br: Ezel abaoe

en: Front page
br: Pajenn degemer

en: Welcome to [site:name]
br: Degemer mat war [site:name]
