Sector Distribution (8.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (161 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Status
be: Статус

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Email notification
be: Паведамленне праз э-пошту

en: Language
be: Мова

en: more
be: болей

en: Administration
be: Кіраванне

en: More
be: Болей

en: Action
be: Дзеянне

en: Last updated
be: Абноўлена

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: view
be: глядзець

en: File
be: Файл

en: Date
be: Дата

en: Size
be: Памер

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: No log messages available.
be: Лёгі адсутныя

en: Image
be: Малюнак

en: Feed
be: Жывільнік

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Archive
be: Архіў

en: Path
be: Сцежка

en: Filename
be: Назва файла

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Updated
be: Абноўлена

en: <none>
be: -Няма-

en: Attachment
be: Дадатак

en: User
be: Карыстальнік

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Files
be: Файлы

en: Contact
be: Кантакт

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Count
be: Колькасць

en: Normal
be: Нармальны

en: Last update
be: Апошняе абнаўленне

en: Media
be: Мультымедыя

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: General
be: Агульны

en: Start
be: Пачатак

en: Basic
be: Асноўны

en: Role
be: Роля

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
be: @site у рэжыме абслугоўвання. Мы хутка вернемся. Дзякуй за разуменне.

en: Anonymous
be: Ананім

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Tools
be: Прылады

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Member for
be: Сябра цягам

en: Front page
be: Галоўная старонка

en: Languages
be: Мовы

en: Entity
be: Сутнасць

en: Days
be: Дні

en: Months
be: Месяцы

en: Your message has been sent.
be: Вашае паведамленне дасланае.

en: People
be: Карыстальнікі

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Revision
be: Версія

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Next Page >
be: Наступная старонка

en: < Previous Page
be: Папярэдняя старонка

en: Apply
be: Ужыць

en: Block description
be: Апісанне блоку

en: Used in
be: Выкарыстоўваецца ў

en: Permission
be: Дазвол

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
be: Карыстальнікі лічацца анлайн цягам гэтага часу па апошнім праглядзе старонкі.

en: Locked
be: Зачынены

en: authenticated user
be: ідэнтыфікаваны карыстальнік

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Publish content
be: Апублікаваць змесціва

en: anonymous user
be: ананімны карыстальнік

en: Block type
be: Тып блоку

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: User account
be: Рахунак карыстальніка

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: IP address
be: IP адрас

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: MIME type
be: Тып MIME

en: Upload date
be: Дата загрузкі

en: Search index
be: Індэкс пошуку

en: Draft
be: Чарнавік

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Compact
be: Кампактны

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Who's new
be: Новыя карыстальнікі

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Date and time
be: Дата і час

en: Who's online
be: Анлайн

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Full content
be: Усё змесціва

en: Recent content
be: Апошнія матэрыялы

en: No front page content has been created yet.
be: Яшчэ не створана матэрыялаў для галоўнай старонкі.

en: Unpublish content
be: Неапублікоўваць змесціва

en: Make content sticky
be: Пазначыць змесціва птушкай

en: Make content unsticky
be: Адмяніць пазначэнне змесціва

en: Promote content to front page
be: Прасоўваць змесціва на галоўную старонку

en: Remove content from front page
be: Выдаліць змесціва з галоўнай старонкі

en: Save content
be: Захаваць змесціва

en: Find and manage content.
be: Шукаць і правіць змесціва.

en: Time zones
be: Гадзінныя зоны

en: No people available.
be: Няма даступных карыстальнікаў.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
be: Адміністратар стварыў для вас рахунак карыстальніка на сайце [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
be: Шукаць і кіраваць людзьмі, якія ўзаемадзейнічаюць з вашым сайтам.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
be: Выкарыстоўвайце тэгі для групавання артыкулаў па катэгорыях на падобныя тэмы

en: Recent log messages
be: Апошнія запісы журналу

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
be: Кіраванне рахункамі карыстальнікаў, ролямі і правамі доступу.

en: Wide
be: Шырокі

en: Custom block library
be: Набор уласных блокаў

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў

en: A basic block contains a title and a body.
be: Звычайны блок мае загаловак і тэкст

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML

en: Find and manage custom blocks.
be: Шукаць і правіць уласнымі блокамі.

en: Find and manage files.
be: Шукаць і правіць фалы.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
be: Змесціва якое належыць да якогась тэрміну таксаноміі

en: Who's online block
be: Блок хто ў сеціве

en: Max 1300x1300
be: Максімум 1300x1300

en: Max 2600x2600
be: Максімум 2600x2600

en: Max 325x325
be: Максімум 325x325

en: Max 650x650
be: Максімум 650x650

en: Narrow
be: Вузкі

en: Find and manage content
be: Шукаць і правіць змесціва
