Sector (8.x-2.0-beta3) - en to eu translation catalogue (187 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: Register
eu: Erregistratu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Email notification
eu: E-posta jakinarazpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: more
eu: gehiago

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: More
eu: Gehiago

en: Action
eu: Ekintza

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: Tags
eu: Etiketak

en: view
eu: ikusi

en: File
eu: Fitxategi

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: No log messages available.
eu: Ez dago log mezurik.

en: Image
eu: Irudia

en: Feed
eu: Jarioa

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Help
eu: Laguntza

en: True
eu: Egiazkoa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: hidden
eu: Ezkutuan

en: Path
eu: Bide-izena

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Attachment
eu: Eranskina

en: Picture
eu: Irudia

en: Titles
eu: Izenburuak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Created
eu: Sortua

en: Node
eu: Nodoa

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Roles
eu: Zereginak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Count
eu: Zenbatu

en: Normal
eu: Arrunta

en: Last update
eu: Azken eguneraketa

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Desc
eu: Beheraka

en: General
eu: Orokorra

en: Basic
eu: Basikoa

en: Role
eu: Rol

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
eu: @site momentu honetan mantentze lanetan dago. Laster egon beharko ginake bueltan. Mila esker zure pazientziagatik.

en: Last
eu: Azkena

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Tools
eu: Tresnak

en: Full
eu: Osoa

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Member for
eu: Kidea noiztik

en: Front page
eu: Azaleko orria

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: First
eu: Lehena

en: author
eu: egilea

en: Entity
eu: Entitatea

en: Days
eu: Egunak

en: Your message has been sent.
eu: Zure mezua bidali da.

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Completed
eu: Osatuta

en: Relationship
eu: Erlazioa

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: News
eu: Berriak

en: Sticky
eu: Itsaskor

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Complete
eu: Eginda

en: medium
eu: tartekoa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Block description
eu: Blokearen azalpena

en: Used in
eu: Erabilita

en: simple
eu: sinplea

en: Permission
eu: Baimena

en: Global
eu: Globala

en: Subtitle
eu: Azpi-izenburua

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Locked
eu: Blokeatuta

en: authenticated user
eu: erabiltzaile autentifikatua

en: Publish content
eu: Edukia argitaratu

en: anonymous user
eu: erabiltzaile anonimoa

en: Block type
eu: Bloke mota

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: User account
eu: Erabiltzaile kontua

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Webform submissions
eu: Webform bidalketak

en: IP address
eu: IP helbideak

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Permanent
eu: Behin betikoa

en: Temporary
eu: Behin-behinekia

en: No files available.
eu: Ez dago fitxategirik eskuragarri.

en: Frontpage
eu: Azaleko orria

en: MIME type
eu: MIME mota

en: Upload date
eu: Data igo

en: Search index
eu: Bilaketa indizea

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Yes/No
eu: Bai/Ez

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Who's new
eu: Nor da berria

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: Date and time
eu: Data eta ordua

en: Who's online
eu: Nor dago konektatuta

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Your virtual face or picture.
eu: Zure aurpegi birtuala edo argazkia

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Delete content
eu: Edukia ezabatu

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Full content
eu: Eduki osoa

en: Recent content
eu: Eduki berria

en: No front page content has been created yet.
eu: Ez da oraindik azaleko edukirik sortu.

en: Unpublish content
eu: Edukia desargitaratu

en: Save content
eu: Eduki gorde

en: Find and manage content.
eu: Edukiak bilatu eta kudeatu.

en: No people available.
eu: Erabiltzaileek ez dute eskuragarri.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
eu: [site:name] gunean kudeatzaile batek kontu bat sortu du zuretzako

en: Find and manage people interacting with your site.
eu: Bilatu eta kudeatu zure webgunearekin elkarreginean ari den jendea.

en: Update URL alias
eu: Eguneratu URL ezizenak

en: Recent log messages
eu: Berriki gertatutako erregistro mezuak

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
eu: Erabiltzailearen kontuak, rolak eta baimenak kudeatu

en: Changed date
eu: Aldatutako data

en: Asc
eu: Goraka

en: Wide
eu: Zabal

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: Original language
eu: Jatorrizko hizkuntza

en: With selection
eu: Aukeraketarekin

en: HTML Date
eu: HTML Data

en: HTML Datetime
eu: HMTL data eta ordua

en: HTML Month
eu: HTML Hilabetea

en: HTML Time
eu: HTML Ordua

en: HTML Week
eu: HTML Astea

en: HTML Year
eu: HTML urtea

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua

en: Site information links
eu: Webgunearen informazio estekak

en: Find and manage files.
eu: Fitxategiak aurkitu eta kudeatu.

en: Narrow
eu: Estu

en: Find and manage content
eu: Edukiak aurkitu eta kudeatu

en: Welcome to [site:name]
eu: Ongi etorria [site:name] gunera

en: Name or email contains
eu: Izena edo posta elektronikoa

en: A list of new users
eu: Erabiltzaile berrien zerrenda
