Sector Distribution (8.x-2.0-beta3) - en to nl translation catalogue (360 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Register
nl: Registreren

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: Email notification
nl: E-mailmelding

en: Language
nl: Taal

en: more
nl: meer

en: Administration
nl: Beheer

en: More
nl: Meer

en: Action
nl: Actie

en: Last updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: On
nl: Aan

en: Tags
nl: Labels

en: view
nl: weergeven

en: File
nl: Bestand

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Use count
nl: Gebruiksfrequentie

en: Message
nl: Bericht

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: True
nl: Waar

en: Default
nl: Standaard

en: Archive
nl: Archief

en: Icon
nl: Pictogram

en: hidden
nl: verborgen

en: Path
nl: Pad

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: <none>
nl: -geen-

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Titles
nl: Titels

en: Back to top
nl: Naar boven

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Files
nl: Bestanden

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Roles
nl: Rollen

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Severity
nl: Ernst

en: Count
nl: Aantal

en: Normal
nl: Normaal

en: Last update
nl: Laatst bijgewerkt

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Desc
nl: Aflopend

en: preview
nl: voorbeeldweergave

en: General
nl: Algemeen

en: Start
nl: Begin

en: Basic
nl: Basis

en: Role
nl: Rol

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
nl: @site is momenteel wegens onderhoud niet beschikbaar. De website zal binnenkort weer beschikbaar zijn. Bedankt voor uw geduld.

en: Last
nl: Laatste

en: Redirect
nl: Doorverwijzen

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Full
nl: Volledig

en: Gender
nl: Geslacht

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Member for
nl: Geregistreerd sinds

en: Front page
nl: Voorpagina

en: Languages
nl: Talen

en: First
nl: Eerste

en: author
nl: auteur

en: Entity
nl: Entiteit

en: Days
nl: Dagen

en: Months
nl: Maanden

en: Your message has been sent.
nl: Uw bericht is verzonden.

en: People
nl: Personen

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Glossary
nl: Woordenlijst

en: Revision
nl: Revisie

en: Promotion
nl: Aanbieding

en: Email confirmation
nl: E-mailbevestiging

en: Completed
nl: Voltooid

en: 301 Moved Permanently
nl: 301 Permanente omleiding

en: 307 Temporary Redirect
nl: 307 Tijdelijke omleiding

en: Content settings
nl: Inhoudsinstellingen

en: Relationship
nl: Relatie

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: News
nl: Nieuws

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Complete
nl: Voltooid

en: Next Page >
nl: Volgende pagina >

en: < Previous Page
nl: < Vorige pagina

en: medium
nl: gemiddeld

en: Apply
nl: Toepassen

en: small
nl: klein

en: large
nl: groot

en: Block description
nl: Blokbeschrijving

en: Used in
nl: Gebruikt in

en: simple
nl: eenvoudig

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: 300 Multiple Choices
nl: 300 Meerkeuzevragen

en: 302 Found
nl: 302 Gevonden

en: 303 See Other
nl: 303 Zie andere

en: 304 Not Modified
nl: 304 Niet gewijzigd

en: 305 Use Proxy
nl: 305 Gebruik proxy

en: < Previous
nl: < Vorige

en: Global
nl: Algemeen

en: Subtitle
nl: Ondertitel

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
nl: Een gebruiker wordt online verondersteld voor deze tijd nadat hij voor een laatste keer een pagina heeft bekeken.

en: Show all
nl: Alles weergeven

en: Locked
nl: Vergrendeld

en: Password Expiration
nl: Wachtwoordverloop

en: authenticated user
nl: geverifieerde gebruiker

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Publish content
nl: Inhoud publiceren

en: anonymous user
nl: anonieme gebruiker

en: Block type
nl: Bloktype

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Webform submissions
nl: Formulierinzendingen

en: IP address
nl: IP-adres

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Temporary
nl: Tijdelijk

en: No files available.
nl: Geen bestanden beschikbaar.

en: Frontpage
nl: Voorpagina

en: MIME type
nl: MIME-type

en: Upload date
nl: Uploaddatum

en: Full width
nl: Volledige breedte

en: Search index
nl: Zoekindex

en: Draft
nl: Concept

en: Save Draft
nl: Conceptversie opslaan

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Yes/No
nl: Ja/Nee

en: Education
nl: Opleiding

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Who's new
nl: Wie is nieuw

en: Resource
nl: Bron

en: Delete redirect
nl: Omleiding verwijderen

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: Date and time
nl: Datum en tijd

en: Who's online
nl: Wie is online

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Your virtual face or picture.
nl: Uw foto of afbeelding.

en: Show more
nl: Meer tonen

en: Resolved
nl: Opgelost

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Show less
nl: Minder tonen

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Status code
nl: Statuscode

en: Marital status
nl: Huwelijkse staat

en: Delete content
nl: Inhoud verwijderen

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Monthly archive
nl: Maandelijks archief

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: Recent content
nl: Recente inhoud

en: No front page content has been created yet.
nl: Er is nog geen inhoud voor de voorpagina aangemaakt.

en: Unpublish content
nl: Publicatie ongedaan maken

en: Make content sticky
nl: Inhoud vastgeplakt bovenaan de lijst maken

en: Make content unsticky
nl: Inhoud niet vastgeplakt bovenaan de lijst maken

en: Promote content to front page
nl: Inhoud op de voorpagina zichtbaar maken

en: Remove content from front page
nl: Inhoud van de voorpagina verwijderen

en: Save content
nl: Inhoud opslaan

en: Find and manage content.
nl: Inhoud zoeken en beheren.

en: Time zones
nl: Tijdzones

en: No people available.
nl: Geen personen beschikbaar.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
nl: Er is een account voor u aangemaakt voor [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
nl: Vind en beheer personen die gebruik maken van de website.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nl: Gebruik tags om artikelen over vergelijkbare onderwerpen in categorieën te groeperen.

en: Insert file
nl: Bestand toevoegen

en: Geographic
nl: Geografisch

en: Update URL alias
nl: URL-alias bijwerken

en: Bulk update
nl: Bulk-update

en: Recent log messages
nl: Recente logberichten

en: Last accessed
nl: Laatste toegang

en: Fix 404 pages
nl: 404-pagina's oplossen

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
nl: Gebruikersaccounts, rollen en toegangsrechten beheren.

en: Changed date
nl: Aanpassingsdatum

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Asc
nl: Oplopend

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
nl: Inzending opgeslagen. U kunt op een later tijdstip naar dit formulier terugkeren waarbij de huidige waardes zullen worden hersteld.

en: Industry
nl: Industrie

en: 404 page not found
nl: 404 pagina niet gevonden

en: Wide
nl: Breed

en: Resource type
nl: Brontype

en: Full HTML
nl: Volledige HTML

en: Original language
nl: Oorspronkelijke taal

en: Country codes
nl: Landcodes

en: No submissions available.
nl: Geen inzendingen beschikbaar.

en: Displaying @start - @end of @total
nl: @start - @end van @total

en: This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
nl: Deze vraag is om te controleren dat u een mens bent, om geautomatiseerde invoer (spam) te voorkomen.

en: A boolean indicating whether the node is published.
nl: Een binaire waarde die aangeeft of de node is gepubliceerd.

en: With selection
nl: Met selectie

en: Custom block library
nl: Aangepaste blokken-bibliotheek

en: WID
nl: Watchdog-ID

en: Registering module
nl: Module registreren

en: Fallback date format
nl: Fallback datumnotatie

en: File usage
nl: Bestandsgebruik

en: 403 access denied
nl: 403 geen toegang

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Search result highlighting input
nl: Zoekresultaat uitlichten-invoer

en: A partially-completed form was found. Please complete the remaining portions.
nl: Er is een gedeeltelijk ingevuld formulier gevonden, voltooi de overgebleven delen.

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: Large (480×480)
nl: Groot (480×480)

en: Medium (220×220)
nl: Gemiddeld (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
nl: Miniatuur (100×100)

en: HTML Date
nl: HTML datum

en: HTML Month
nl: HTML maand

en: HTML Time
nl: HTML tijd

en: HTML Week
nl: HTML week

en: HTML Year
nl: HTML jaar

en: HTML Yearless date
nl: HTML datum zonder jaar

en: Default long date
nl: Standaarddatum - lang

en: Default medium date
nl: Standaarddatum - middel

en: Default short date
nl: Standaarddatum - kort

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu

en: Block the selected user(s)
nl: De geselecteerde gebruiker(s) blokkeren

en: Cancel the selected user account(s)
nl: De geselecteerde gebruikersaccount(s) opheffen

en: Unblock the selected user(s)
nl: De geselecteerde gebruiker(s) activeren

en: A basic block contains a title and a body.
nl: Een standaardblok bevat een titel en een berichttekst.

en: Basic HTML
nl: Eenvoudige HTML

en: Restricted HTML
nl: Beperkte HTML

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
nl: Verzoek om account op te heffen van [user:display-name] op [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
nl: Vervangende logininformatie voor [user:display-name] op [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (wachtend op de goedkeuring van de beheerder)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (goedgekeurd)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (geblokkeerd)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (geannuleerd)

en: Links related to the active user account
nl: Links gerelateerd aan de actieve gebruikersaccount

en: Administrative task links
nl: Links voor beheertaken

en: Site information links
nl: Websitegegevens-links

en: Site section links
nl: Sectielinks van de site

en: User tool links, often added by modules
nl: Links voor hulpmiddelen, vaak toegevoegd door modules

en: Find and manage custom blocks.
nl: Aangepaste blokken zoeken en beheren

en: Find and manage files.
nl: Bestanden vinden en beheren.

en: All content, by month.
nl: Alle inhoud, op maand.

en: Recent content.
nl: Recente inhoud.

en: All content promoted to the front page.
nl: Alle inhoud die wordt aangeraden op de voorpagina.

en: All content, by letter.
nl: Alle inhoud, op letter.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
nl: Inhoud van een bepaalde taxonomieterm

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
nl: Toont een lijst van de nieuwste gebruikersaccounts op de website.

en: Who's online block
nl: 'Wie is online'-blok

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
nl: Toont de gebruikersnamen van de meest recente actieve gebruikers, en het totale aantal actieve gebruikers.

en: Max 1300x1300
nl: Max. 1300x1300

en: Max 2600x2600
nl: Max. 2600x2600

en: Max 325x325
nl: Max. 325x325

en: Max 650x650
nl: Max. 650x650

en: Narrow
nl: Smal

en: There are no custom blocks available.
nl: Er zijn geen aagepaste blokken beschikbaar.

en: Files overview
nl: Bestandenoverzicht

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
nl: Bestandsgebruikinformatie voor {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
nl: Inhoud vinden en beheren

en: Welcome to [site:name]
nl: Welkom op [site:name]

en: Name or email contains
nl: Naam of e-mail bevat

en: A list of new users
nl: Een lijst van nieuwe gebruikers

en: There are currently @total users online.
nl: Er zijn nu @total gebruikers online.

en: There are currently 0 users online.
nl: Er zijn nu 0 gebruikers online.

en: A list of users that are currently logged in.
nl: Een lijst van gebruikers die nu zijn ingelogd.

en: Delete media
nl: Media verwijderen

en: Media name
nl: Medianaam

en: Entity browser
nl: Entiteit-browser

en: Linkit result thumbnail
nl: Linkit resultaat-miniatuurweergave

en: Back to form
nl: Terug naar formulier

en: Country names
nl: Landnamen

en: Last Password Reset
nl: Laatste wachtwoordreset

en: The password will expire based on the number of days defined in the policy
nl: Het wachtwoord verloopt op basis van het aantal dagen dat in het beleid is gedefinieerd

en: Is draft
nl: Concept

en: Please review your submission. Your submission is not complete until you press the "Submit" button!
nl: Controleer uw inzending. Uw inzending is niet voltooid, totdat u klikt op de 'Indienen'-knop.

en: No more submissions are permitted.
nl: Geen nieuwe inzendingen toegestaan.

en: Sunday: Sunday
    Monday: Monday
    Tuesday: Tuesday
    Wednesday: Wednesday
    Thursday: Thursday
    Friday: Friday
    Saturday: Saturday
nl: Zondag: Zondag
    Maandag: Maandag
    Dinsdag: Dinsdag
    Woensdag: Woensdag
    Donderdag: Donderdag
    Vrijdag: Vrijdag
    Zaterdag: Zaterdag

en: Yes: Yes
    No: No
nl: Yes: Ja
    No: Nee

en: List of redirects
nl: Lijst van doorverwijzingen

en: There is no redirect yet.
nl: Er is nog geen omleiding.

en: Save media
nl: Media opslaan

en: This form is confidential. You must <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">Log out</a> to submit it.
nl: Dit formulier is vertrouwelijk en kan pas na <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">uitloggen</a> worden gebruikt.

en: Likert: Agreement
nl: Likertschaal: Overeenstemming

en: Likert: Comparison
nl: Likertschaal: Vergelijking

en: 1: Strongly Disagree
    2: Disagree
    3: Neutral
    4: Agree
    5: Strongly Agree
nl: 1: Helemaal oneens
    2: Oneens
    3: Neutraal
    4: Eens
    5: Helemaal eens

en: Likert: Importance
nl: Likertschaal: Belangrijkheid

en: 1: Not at all Important
    2: Somewhat Important
    3: Neutral
    4: Important
    5: Very Important
nl: 1: Totaal niet belangrijk
    2: Beetje belangrijk
    3: Neutraal
    4: Belangrijk
    5: Zeer belangrijk

en: Likert: Satisfaction
nl: Likertschaal: Tevredenheid

en: 1: Very Unsatisfied
    2: Unsatisfied
    3: Neutral
    4: Satisfied
    5: Very Satisfied
nl: 1: Zeer ontevreden
    2: Ontevreden
    3: Neutraal
    4: Tevreden
    5: Zeer tevreden

en: 1: Definitely Not
    2: Probably Not
    3: Not Sure
    4: Probably
    5: Definitely
nl: 1: Absoluut niet
    2: Waarschijnlijk niet
    3: Niet zeker
    4: Waarschijnlijk
    5: Absoluut

en: Likert
nl: Likertschaal

en: Publish media
nl: Media publiceren

en: Unpublish media
nl: Media depubliceren

en: Single: Single
    Married: Married
    Divorced: Divorced
    Widowed: Widowed
nl: Alleenstaand: Alleenstaand
    Getrouwd: Getrouwd
    Gescheiden: Gescheiden
    'Weduwe of weduwnaar': 'Weduwe of weduwnaar'

en: January: January
    February: February
    March: March
    April: April
    May: May
    June: June
    July: July
    August: August
    September: September
    October: October
    November: November
    December: December
nl: Januari: Januari
    Februari: Februari
    Maart: Maart
    April: April
    Mei: Mei
    Juni: Juni
    Juli: Juli
    Augustus: Augustus
    September: September
    Oktober: Oktober
    November: November
    December: December

en: Employment status
nl: Werkgelegenheidsstatus

en: Ethnicity
nl: Etniciteit

en: Parent: Parent
    'Significant Other': 'Significant Other'
    Sibling: Sibling
    Child: Child
    Friend: Friend
nl: Ouder: Ouder
    Wederhelft: Wederhelft
    'Broer of zus': Broer of zus
    Kind: Kind
    Vriend: Vriend

en: Male: Male
    Female: Female
    Transgender: Transgender
nl: Male: Man
    Female: Vrouw 
    Transgender: Transgender

en: Likert: Quality
nl: Likertschaal: Kwaliteit

en: 1: Poor
    2: Fair
    3: Good
    4: Very good
    5: Excellent
nl: 1: Slecht
    2: Voldoende
    3: Goed
    4: Zeer goed
    5: Uitstekend

en: Unable to display this webform. Please contact the site administrator.
nl: Het formulier kan niet getoond worden. Neem contact op met de beheerder.

en: New submission added to [webform:title].
nl: Nieuwe inzending voor [webform:title] opgeslagen.

en: Basic email contact webform.
nl: Eenvoudig e-mailcontactformulier

en: There are no 404 errors to fix.
nl: Er zijn geen 404 fouten om op te lossen.

en: Webform submission from: [webform_submission:source-entity]
nl: Inzending webformulier: [webform_submission:source-entity]

en: Submitted on [webform_submission:created]
    Submitted by: [webform_submission:user]
    
    Submitted values are:
    [webform_submission:values]
nl: Ingezonden op [webform_submission:created]
    Ingezonden door: [webform_submission:user]
    
    Ingezonden waardes:
    [webform_submission:values]

en: <p>Submitted on [webform_submission:created]</p>
    <p>Submitted by: [webform_submission:user]</p>
    <p>Submitted values are:</p>
    [webform_submission:values]
nl: <p>Ingezonden op [webform_submission:created]</p>
    <p>Ingezonden door: [webform_submission:user]</p>
    <p>Ingezonden waardes:</p>
    [webform_submission:values]

en: Delete submission
nl: Inzending verwijderen

en: Expired Password
nl: Verlopen Wachtwoord

en: Non-expired Password
nl: Niet-verlopen Wachtwoord

en: Phone type
nl: Telefoontype

en: Home: Home
    Office: Office
    Cell: Cell
nl: Thuis: Thuis
    Kantoor: Kantoor
    Mobiel: Mobiel

en: This form has not yet been opened to submissions.
nl: Dit formulier is nog niet geopend voor inzendingen.

en: Demographic
nl: Demografisch

en: [webform:title]: Preview
nl: [webform:title]: Voorbeeldweergave

en: Please login to access the uploaded file.
nl: Login om toegang te krijgen tot het bestand.

en: [webform_submission:submitted-to]: Submission #[webform_submission:serial]
nl: [webform_submission:submitted-to]: Inzending #[webform_submission:serial]

en: {Empty}
nl: {Leeg}

en: Please login to access this submission.
nl: Login om toegang te krijgen tot deze inzending.

en: Unable to process this submission. Please contact the site administrator.
nl: De inzending kan niet verwerkt worden. Neem alstublieft contact op met de site administrator.

en: Please login to access this form.
nl: Login om toegang te krijgen tot dit formulier.

en: Indicates required field
nl: Aanduiding van verplicht veld

en: This submission has been locked.
nl: Deze inzending is vergrendeld.

en: This submission has been autofilled with your previous submission.
nl: Deze inzending is automatisch ingevuld met uw vorige inzending.

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submission</a>.
nl: U heeft dit formulier reeds ingezonden. <a href="#">Bekijk uw vorige inzending</a>.

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submissions</a>.
nl: U heeft dit formulier reeds ingezonden. <a href="#">Bekijk uw vorige inzendingen</a>.

en: Sorry…This form is closed to new submissions.
nl: Sorry... Dit formulier is gesloten voor nieuwe inzendingen.

en: Display submissions.
nl: Inzendingen weergeven.

en: Administer submissions.
nl: Inzendingen beheren.

en: Manage submissions.
nl: Inzendingen beheren.

en: Review submissions.
nl: Inzendingen nakijken.

en: Lock submission
nl: Inzending vergrendelen

en: Unlock submission
nl: Inzending ontgrendelen
