Sector (8.x-2.0-beta4) - en to ga translation catalogue (17 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Created
ga: Cruthaithe

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: Add new comment
ga: Cuir ráiteas nua leis

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Member for
ga: Ball ar feadh

en: Completed
ga: Déanta

en: Complete
ga: Déanta

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: Save Draft
ga: Sábháil Dréacht
