Sector (8.x-2.0-beta5) - en to rw translation catalogue (6 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Register
rw: Iyandikishe

en: Submit
rw: ohereza

en: List
rw: Urutonde

en: Front page
rw: Ahabanza

en: Locked
rw: gifunze
