Sector (8.x-3.0-beta1) - en to ug translation catalogue (91 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: More
ug: داۋامى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Last updated
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: view
ug: كۆرۇش

en: File
ug: ھۆججەت

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Last access
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: Severity
ug: مۇھىملىقى

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Last update
ug: ئاخىرقى يېڭىلىنىشى

en: ,
ug: ،

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: User login
ug: كىرىش

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ug: تور بېكەت يېڭىلىنىۋاتىدۇ......@

en: Last
ug: ئاخىرقى

en: Redirect
ug: يېڭى مەنزىل

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Full
ug: تولۇق

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Member for
ug: ئەزالىق مۇددىتى

en: Front page
ug: باش بەت

en: First
ug: بىرىنچى

en: Your message has been sent.
ug: ئۇچۇرىڭىز يوللاندى.

en: People
ug: ئەزالار

en: Blocked
ug: توسۇش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: authenticated user
ug: تىزىملانغان ئەزا

en: User account
ug: ئەزا ھساباتى

en: MIME type
ug: تۈرىMIME

en: Search index
ug: ئىزدەش

en: Draft
ug: كوپىيە

en: Save Draft
ug: كوپىيىنى ساقلاش

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Who's new
ug: يېڭى ئەزا

en: Who's online
ug: توردىكىلەر

en: Monthly archive
ug: ئارخىپلار

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى

en: Recent content
ug: يېڭى مەزمۇن

en: Find and manage content.
ug: مەزمۇن ئىزدەش ۋە باشقۇرۇش

en: Find and manage people interacting with your site.
ug: ئەزا ئىزدەش ۋە باشقۇرۇش

en: Recent log messages
ug: تور بېكەتتە خاتىرىلەنگەن  ئەڭ يېڭى كۈندىلىك ئۇچۇرلار

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ug: ئەزالار ھېساباتىنى باشقۇرۇش، باشقۇرغۇچى تەيىنلەش،ئەزالار  ھوقۇقىنى تەڭشەش.
