Sector (8.x-3.0-beta1) - en to pl translation catalogue (271 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Register
pl: Rejestracja

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Email notification
pl: Powiadomienia e-mail

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: more
pl: więcej

en: Administration
pl: Administracja

en: More
pl: Więcej

en: Action
pl: Akcja

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: On
pl: Włączony

en: Tags
pl: Tagi

en: view
pl: przeglądaj

en: File
pl: Plik

en: Date
pl: Data

en: Size
pl: Rozmiar

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Use count
pl: Ilość wystąpień

en: Message
pl: Wiadomość

en: No log messages available.
pl: Brak wiadomości w dzienniku.

en: Image
pl: Obraz

en: Feed
pl: Zasób

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: Preview
pl: Podgląd

en: Help
pl: Pomoc

en: True
pl: Prawda

en: Default
pl: Domyślny

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: Icon
pl: Ikona

en: hidden
pl: nie pokazuj

en: Path
pl: Ścieżka

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Teaser
pl: Skrót

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: <none>
pl: &lt;brak&gt;

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Picture
pl: Obraz

en: Upload image
pl: Wyślij obraz

en: Back to top
pl: Do góry

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Files
pl: Pliki

en: Contact
pl: Kontakt

en: Created
pl: Utworzono

en: Node
pl: Węzeł

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Roles
pl: Role

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Severity
pl: Priorytet

en: Count
pl: Liczba

en: Normal
pl: Zwykły

en: Last update
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Desc
pl: Malejąco

en: preview
pl: podgląd

en: Start
pl: Początek

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Role
pl: Rola

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
pl: Na @site mamy w tej chwili przerwę techniczną. Powinna się ona wkrótce skończyć. Dziękujemy za cierpliwość.

en: Banner
pl: Baner

en: Last
pl: Ostatni

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Full
pl: Pełny

en: Token
pl: Wzorzec

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Member for
pl: Posiada konto przez

en: Front page
pl: Strona główna

en: First
pl: Pierwszy

en: author
pl: autor

en: Entity
pl: Encja

en: Your message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: People
pl: Ludzie

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Video
pl: Wideo

en: Glossary
pl: Słownik

en: Revision
pl: Wersja

en: Completed
pl: Zakończone

en: 301 Moved Permanently
pl: 301 Przekierowanie stałe

en: 307 Temporary Redirect
pl: 307 Przekierowanie tymczasowe

en: Content settings
pl: Ustawienia zawartości

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: News
pl: Aktualności

en: Sticky
pl: Przyklejony

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Complete
pl: Zakończone

en: Next Page >
pl: Następna strona >

en: < Previous Page
pl: < Poprzednia strona

en: medium
pl: średni

en: Apply
pl: Zastosuj

en: small
pl: mała

en: large
pl: duża

en: Block description
pl: Opis bloku

en: Used in
pl: Użyte w

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: 300 Multiple Choices
pl: 300 Wiele możliwości

en: 302 Found
pl: 302 Znaleziono

en: 303 See Other
pl: 303 Zobacz inne

en: 304 Not Modified
pl: 304 Nie zmodyfikowane

en: 305 Use Proxy
pl: 305 Używaj Proxy

en: Global
pl: Globalne

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: Filter by category
pl: Filtruj po kategorii

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
pl: Tak długo od ostatniego odświeżenia strony użytkownik jest uważany za będącego online.

en: Show all
pl: Pokaż wszystko

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Locked
pl: Zablokowany

en: Password Expiration
pl: Wygaśnięcie hasła

en: authenticated user
pl: użytkownik uwierzytelniony

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: anonymous user
pl: użytkownik anonimowy

en: Block type
pl: Rodzaj bloku

en: Entity type
pl: Typ encji

en: User account
pl: Konto użytkownika

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Webform submissions
pl: Nadesłane formularze

en: IP address
pl: Adres IP

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Permanent
pl: Stały

en: Temporary
pl: Tymczasowy

en: No files available.
pl: Brak dostępnych plików.

en: Frontpage
pl: Strona główna

en: MIME type
pl: typ MIME

en: Upload date
pl: Data wysłania

en: Search index
pl: Indeks wyszukiwania

en: Draft
pl: Szkic

en: Save Draft
pl: Zapisz szkic

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Compact
pl: Kompaktowy

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Who's new
pl: Nowi użytkownicy

en: Resource
pl: Zasób

en: Who's online
pl: Kto przegląda

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Your virtual face or picture.
pl: Twoje zdjęcie lub obraz.

en: Show more
pl: Pokaż więcej

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Library
pl: Biblioteka

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Status code
pl: Kod statusu

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Monthly archive
pl: Archiwum miesięczne

en: Full content
pl: Pełna wersja wpisu

en: Recent content
pl: Ostatnio dodana zawartość

en: No front page content has been created yet.
pl: Nie opublikowano jeszcze żadnej treści na stronie głównej.

en: Find and manage content.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie zawartością.

en: No people available.
pl: Brak dostępnych osób.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
pl: Administrator utworzył dla ciebie konto na stronie [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie ludźmi korzystającymi z serwisu.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
pl: Używaj tagów do grupowania artykułów podobnych tematycznie w kategorie.

en: Insert file
pl: Wstaw plik

en: Bulk update
pl: Aktualizacja masowa

en: Recent log messages
pl: Ostatnie wpisy dziennika

en: Last accessed
pl: Ostatnio użyte

en: Fix 404 pages
pl: Napraw błędy 404

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
pl: Zarządzanie kontami użytkowników, rolami i uprawnieniami.

en: Changed date
pl: Data modyfikacji

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Select files
pl: Wybierz pliki

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
pl: Zgłoszenie zapisane. Możesz wrócić do tego formularza później, a wpisane wartości zostaną zapamiętane.

en: Master
pl: Główny

en: 404 page not found
pl: 404 strona nie znaleziona

en: Wide
pl: Szeroki

en: Resource type
pl: Typ zasobu

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: Original language
pl: Język oryginalny

en: Select media
pl: Wybierz media

en: Displaying @start - @end of @total
pl: Wyświetlanie @start - @end z @total

en: This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
pl: To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

en: Metatag
pl: Metatagi

en: Revision comparison
pl: Porównanie rewizji

en: With selection
pl: Z wyborem

en: Custom block library
pl: Biblioteka własnych bloków

en: Registering module
pl: Rejestracja modułów

en: File usage
pl: Wykorzystanie plików

en: 403 access denied
pl: 403 dostęp zabroniony

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Search result highlighting input
pl: Podświetl frazę wyszukiwania

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: Large (480×480)
pl: Duży (480×480)

en: Medium (220×220)
pl: Średni (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
pl: Mały (100×100)

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: A basic block contains a title and a body.
pl: Prosty blok zawiera tytuł i treść

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: Restricted HTML
pl: Ograniczony HTML

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
pl: Zgłoszenie anulowania konta [user:display-name] na [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
pl: Zastępcze dane do logowania dla [user:display-name] na [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
pl: Szczegóły konta użytkownika [user:display-name] na [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
pl: Szczegóły konta dla [user:display-name] na [site:name] (w trakcie weryfikacji)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
pl: Informacje dotyczące konta  [user:display-name] na [site:name] (konto zatwierdzone)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
pl: Informacje dotyczące konta [user:display-name] na [site:name] (zablokowane)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
pl: Szczegóły konta użytkownika [user:display-name] na [site:name] (anulowane)

en: Links related to the active user account
pl: Odnośniki związane z aktywnym kontem użytkownika

en: Administrative task links
pl: Odnośniki administracyjne

en: Site information links
pl: Odnośniki dotyczące informacji o stronie

en: Site section links
pl: Odnośniki sekcji strony

en: User tool links, often added by modules
pl: Odnośniki do narzędzi użytkownika, często dodanych przez moduły

en: Find and manage custom blocks.
pl: Znajdź i zarządzaj własnymi blokami.

en: Find and manage files.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie plikami

en: All content, by month.
pl: Cała zawartość wg miesiąca.

en: Recent content.
pl: Ostatnio dodana zawartość.

en: All content promoted to the front page.
pl: Wszystkie treści promowane na stronie głównej.

en: All content, by letter.
pl: Cała zawartość, alfabetycznie

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
pl: Zawartość należąca do konkretnego terminu taksonomii

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
pl: Prezentuje listę najnowszych użytkowników na stronie.

en: Who's online block
pl: Blok <em>Kto jest online</em>

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
pl: Prezentuje nazwy użytkowników którzy byli ostatnio aktywni, jak również liczbę wszystkich aktywnych użytkowników.

en: Max 1300x1300
pl: Maksimum 1300x1300

en: Max 2600x2600
pl: Maksimum 2600x2600

en: Max 325x325
pl: Maksimum 325x325

en: Max 650x650
pl: Maksimum 650x650

en: Narrow
pl: Wąskie

en: There are no custom blocks available.
pl: Brak dostępnych własnych bloków.

en: Files overview
pl: Przegląd plików

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
pl: Informacje o wykorzystaniu pliku dla {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
pl: Znajdź i zarządzaj treścią

en: Welcome to [site:name]
pl: Witaj na [site:name]

en: Name or email contains
pl: Nazwa lub email zawiera

en: A list of new users
pl: Lista nowych użytkowników

en: There are currently @total users online.
pl: @total użytkowników jest aktywnych w tej chwili.

en: There are currently 0 users online.
pl: Żaden z użytkowników nie jest w tym momencie zalogowany.

en: A list of users that are currently logged in.
pl: Lista użytkowników, którzy są aktualnie zalogowani.

en: Media name
pl: Nazwa mediów

en: Entity browser
pl: Przeglądarka encji

en: Linkit result thumbnail
pl: Miniaturka znalezionego wyniku

en: Last Password Reset
pl: Ostatnie resetowanie hasła

en: Expired Password
pl: Wygasłe hasło

en: Non-expired Password
pl: Hasło, które nie wygasło
