Sector (8.x-4.0-rc1) - en to hr translation catalogue (136 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Register
hr: Registriraj se

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: more
hr: više

en: Administration
hr: Administracija

en: More
hr: Više

en: Action
hr: Akcija

en: Last updated
hr: Posljednje osvježenje

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: view
hr: prikaz

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Size
hr: Veličina

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Use count
hr: Broj korištenja

en: Message
hr: Poruka

en: No log messages available.
hr: Nema poruka u zapisniku.

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Preview
hr: Pregled

en: Help
hr: Pomoć

en: True
hr: Istina

en: Default
hr: Zadano

en: Archive
hr: Arhiva

en: Icon
hr: Ikona

en: hidden
hr: skriven

en: Path
hr: Putanja

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Teaser
hr: Mamac

en: Updated
hr: Osvježeno

en: <none>
hr: %26lt;none%26gt;

en: Attachment
hr: Prilog

en: Picture
hr: Slika

en: User
hr: Korisnik

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Files
hr: Datoteke

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Roles
hr: Uloge

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Count
hr: Broj

en: Normal
hr: Normalno

en: Last update
hr: Posljednje osvježenje

en: Media
hr: Mediji

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Widget
hr: Cinculator

en: Desc
hr: Silazno

en: Table
hr: Tablica

en: Start
hr: Početak

en: Basic
hr: Osnovno

en: Role
hr: Uloga

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
hr: @site je trenutno van mreže. Uskoro bi trebao biti umrežen. Hvala na strpljenju.

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Tools
hr: Alati

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Member for
hr: Član već

en: Front page
hr: Naslovnica

en: People
hr: Korisnici

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Glossary
hr: Rječnik

en: Revision
hr: Revizija

en: Sticky
hr: Ljepljivo

en: Apply
hr: Primjeni

en: Block description
hr: Opis bloka

en: Used in
hr: Korišteno u

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Grid
hr: Mreža

en: Global
hr: Opće

en: Subtitle
hr: Podnaslov

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
hr: Vrijeme u kojem se korisnik smatra prijavljenim i nakon što je napustio lokaciju.

en: Locked
hr: Zaključano

en: authenticated user
hr: registrirani korisnik

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: anonymous user
hr: anonimni korisnik

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: User account
hr: Korisnički račun

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: IP address
hr: IP adresa

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: MIME type
hr: MIME vrsta

en: Upload date
hr: Nadnevak otpreme

en: Search index
hr: Indeks pretraživanja

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Who's new
hr: Tko je novi

en: Who's online
hr: Tko je umrežen

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Full content
hr: Puni sadržaj

en: Recent content
hr: Posljednji sadržaji

en: No front page content has been created yet.
hr: Nema promoviranog sadržaja.

en: Find and manage content.
hr: Pretraga i upravljanje sadržajem

en: No people available.
hr: Nema dostupnih korisnika.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
hr: Administrator vam je otvorio račun pri [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
hr: Pronađite i upravljajte korisnicima vaše mrežne lokacije.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hr: Koristite oznake kako bi grupirali unose o strodnim temema u kategorije.

en: Bulk update
hr: Skupno osvježenje

en: Recent log messages
hr: Nedavne poruke zapisnika

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
hr: Upravlja korisničkim računima, ulogama i dopuštenjima.

en: Asc
hr: Uzlazno

en: Search result highlighting input
hr: Reultati pretrage s istaknutim unosom

en: Narrow
hr: Usko

en: Welcome to [site:name]
hr: Dobrodošli na [site:name]
