Sector (8.x-4.0-rc2) - en to bo translation catalogue (146 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Last updated
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་གསར་སྒྱུར

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Use count
bo: བེད་སྤྱོད་གྲངས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: No log messages available.
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན་གང་ཡང་མེད།

en: Image
bo: པར་རིས

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: <none>
bo: <མེད་པ>

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: RSS
bo: དྲ་ཚིགས་བསྡུས་བརྗོད

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Count
bo: གྲངས

en: Watchdog
bo: ལྟ་སྲུང་ལག་ཆ

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Last update
bo: གསར་སྒྱུར་སྔོན་མ

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
bo: ད་ལྟ་@site་ནི་ཉམས་གསོ་བྱེད་བཞིན་ཡོད། ང་ཚོ་མགྱོག་པོར་ཕྱིར་སླེབས་ཡོངས། ཁྱེད་ཀྱིས་ངང་རྒྱུད་རིང་བོ་བྱས་པར་ཐུགས་རྗེ་ཆེ།

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Member for
bo: ཐོ་འགོད་བྱས་པའི་དུས་ཡུན

en: Front page
bo: མདུན་ངོས

en: First
bo: དང་པོ

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: Sticky
bo: གྲས་མགོར་འཇོག་པ

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Block description
bo: ལྷུ་ལག་གི་གསལ་བཤད

en: Used in
bo: བེད་སྤྱོད་བྱེད་ས

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
bo: སྤྱོད་མཁན་ཞིག་དྲ་ཐོག་ཏུ་ཡོད་པར་ངོས་འཛིན་བྱེད་པའི་དུས་ཚོད།

en: Show all
bo: ཆ་ཚང་སྟོན་པ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Locked
bo: ཟྭ་བརྒྱབ་ཟིན

en: authenticated user
bo: ཆོག་མཆན་ཡོད་པའི་སྤྱོད་མཁན

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Newest first
bo: གསར་ཤོས་སྔོན་དུ་བཞག་པ

en: anonymous user
bo: གསང་མིང་སྤྱོད་མཁན

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: User account
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: IP address
bo: IP་ཁ་བྱང

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Permanent
bo: དུས་གཏན་དུ

en: Temporary
bo: གནས་སྐབས

en: Frontpage
bo: མདུན་ངོས

en: MIME type
bo: MIMEརིགས

en: Upload date
bo: ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་དུས

en: Search index
bo: དཀར་ཆག་ནང་དུ་འཚོལ་བ

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Who's new
bo: སྤྱོད་མཁན་གསར་བ

en: Who's online
bo: དྲ་ཐོག་དུ་ཡོད་པའི་སྤྱོད་མཁན

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Monthly archive
bo: ཟླ་རེར་ཡིག་ཚགས

en: Full content
bo: ནང་དོན་ཡོངས

en: Recent content
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ནང་དོན

en: No front page content has been created yet.
bo: མདུན་ངོས་སུ་ནང་དོན་གསར་འཛུགས་བྱས་མེད།

en: Find and manage content.
bo: ནང་དོན་འཚོལ་བཤེར་དང་དོ་དམ།

en: No people available.
bo: མི་སུ་ཡང་མེད།

en: An administrator created an account for you at [site:name]
bo: དྲ་ཚིགས་དོ་དམ་པ་ཞིག་གིས་[site:name]་ཐོག་ཏུ་ཁྱེད་ཀྱི་ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་ཞིག་བཟོས་ཡོད།

en: Find and manage people interacting with your site.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་འབྲེལ་འདྲིས་བྱེད་མཁན་གྱི་མི་སྣ་བཙལ་བ་དང་དོ་དམ་རྒྱག་པ།

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
bo: མཚན་བྱང་གིས་རིགས་འདྲ་བའི་རྩོམ་ཡིག་དབྱེ་འབྱེད་བྱས།

en: Bulk update
bo: འབོར་དུ་གསར་སྒྱུར།

en: Recent log messages
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ཟིན་ཐོ

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་དང་འགན་ནུས། སྤྱོད་དབང་ལ་དོ་དམ་རྒྱག་པ།

en: Changed date
bo: བཟོ་བཅོས་ཀྱི་དུས་ཚོད

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: Search result highlighting input
bo: ནང་འཇུག་མངོན་བསལ་ཡིན་པར་འཚོལ་བཤེར་བྱེད་པ
