Sector (8.x-4.0-rc2) - en to jv translation catalogue (113 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Register
jv: Ndaftar

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Language
jv: Basa

en: more
jv: pepaké

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: More
jv: Lengkapé

en: Action
jv: Aksi

en: Last updated
jv: Update terakhir

en: Tags
jv: Tautan

en: view
jv: tampilan

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Size
jv: Ukuran

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: No log messages available.
jv: Ora ānā pesen log sing disediaknā.

en: Image
jv: Gambar

en: Feed
jv: Pasokan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Help
jv: Pitulungan

en: True
jv: Bener

en: Default
jv: Gawan

en: Icon
jv: Ikon

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: <none>
jv: <nihil>

en: Attachment
jv: Sisipan

en: User
jv: Panganggo

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: To
jv: Marang

en: Roles
jv: Parāgā

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Count
jv: Jumlah

en: Last update
jv: Update mutakhir

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Widget
jv: Piranti

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Table
jv: Tabel

en: Basic
jv: Dasar

en: Role
jv: Parāgā

en: User login
jv: Login panganggo

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
jv: @site saiki lagi di beneri. Mengko arep mbalik manéh secepeté. Maturnuwun sampun purun nunggu.

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Member for
jv: Anggota kanggo

en: Front page
jv: Kācā Ngajeng

en: People
jv: Pawongan

en: Blocked
jv: Ditolak

en: Revision
jv: Perubahan

en: Sticky
jv: Pucuk

en: medium
jv: sedeng

en: small
jv: cilik

en: large
jv: gedh

en: Block description
jv: Katrangan blok

en: Used in
jv: Digunakaké nang

en: Permission
jv: Kawenangan

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
jv: Panganggo dianggep online saksuwene iki sakwisé nonton kācā pungkasan.

en: Locked
jv: Dikunci

en: authenticated user
jv: panganggo biasa

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: anonymous user
jv: panganggo anonim

en: User account
jv: Akun panganggo

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: IP address
jv: Alamat IP

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Search index
jv: Nggolèki indeks

en: Main menu
jv: Menu utama

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Who's new
jv: Panganggo anyar

en: Who's online
jv: Panganggo Online

en: Full content
jv: Konten wutuh

en: Recent content
jv: Konten pungkasan

en: No front page content has been created yet.
jv: Durung ānā kontèn sing digawé kanggo kācā ngarep.

en: Find and manage content.
jv: Nggolèki lan natani konten.

en: No people available.
jv: Ora ānā pawongan cumawis.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
jv: Administrator nggawé akun kanggo Sampéyan nang [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
jv: Temoknā lan natani sesrawungané wong-wong karo situs Sampéyan.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunaknā penanda kanggo nglompokaké artikel sing nduwéni topik mirip nang kategori.

en: Recent log messages
jv: Pesen log pungkasan

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
jv: Ngelola akun panganggo, parāgā lan kawenangan.

en: Asc
jv: Urut Maju
