Sector (8.x-4.0-rc2) - en to ku translation catalogue (101 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Status
ku: ڕەوش

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: More
ku: زیاتر

en: Action
ku: کردار

en: Last updated
ku: دوا نوێ بوونەوە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: view
ku: پیشاندان

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: No log messages available.
ku: هیچ پەیامێکی تۆمار نییە.

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: <none>
ku: <هیچ>

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Severity
ku: دژواری

en: Count
ku: ژمارە

en: Last update
ku: دواترین نوێبوونەوە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Table
ku: خشتە

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: Role
ku: ڕۆل

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ku: @site لە ژێر چاک کاریدایە ئێستا ، بەم زووانە دەگەڕێینەوە . سوپاس بۆ خۆڕاگریت .

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Member for
ku: ئەندامە بۆ ماوەی

en: Front page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: People
ku: خەڵک

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Block description
ku: دەربارەی بلۆک

en: Used in
ku: بەکارهاتووە لە

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Locked
ku: کلیلدراوە

en: authenticated user
ku: بەکارهێنەری ناسراو

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: IP address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Frontpage
ku: لاپەڕەی سەرەتا

en: Search index
ku: نوانەی گەڕان

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Who's new
ku: کێ نوێیە

en: Who's online
ku: کێ لەسەر هێڵە

en: Monthly archive
ku: ئەرشیڤی مانگانە

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ

en: Recent content
ku: ناوەڕۆکە نوێیەکان

en: No front page content has been created yet.
ku: پەڕەی سەرەتا هێشتا درووست نەکراوە.

en: Find and manage content.
ku: دۆزینەوە و ڕێکخستنی ناوەڕۆک.

en: No people available.
ku: هیچ کەسێک نییە.

en: Recent log messages
ku: پەیامە نوێیەکانی تۆمار

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ku: بەڕێوەبردنی هەژماری بەکارهێنەران، ڕۆڵەکان و مۆڵەتپێدانەکان.
