Sector (8.x-4.0-rc2) - en to sq translation catalogue (72 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Language
sq: Gjuha

en: more
sq: tjetër

en: Administration
sq: Administrimi

en: More
sq: Akoma

en: Action
sq: Veprimi

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: Tags
sq: Etiketat

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Size
sq: Madhësia

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: No log messages available.
sq: Asnjë log mesazhesh në dispozicion.

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: Preview
sq: Shikoje

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Path
sq: Pozicioni

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: Severity
sq: Rendësia

en: Count
sq: Numri

en: Last update
sq: Rifreskimi i fundit

en: Table
sq: Tabela

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sq: @site për momentin është në riparim. Do të kthehemi përsëri së shpejti. Ju faleminderit për durimin.

en: Anonymous
sq: Anonim

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Member for
sq: Anëtar që prej

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: Revision
sq: Revizioni

en: Block description
sq: Përshkrimi i bllokut

en: Permission
sq: Të drejta

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sq: Një përdorues konsiderohet në linjë për këtë kohë mbasi të ketë vizituar një faqe.

en: authenticated user
sq: përdorues i identifikuar

en: User account
sq: Profili i përdoruesit

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: Who's new
sq: Përdorues të rinj

en: Who's online
sq: Kush është në linjë

en: Recent content
sq: Përmbajtje e re
