Sector (8.x-4.0-rc3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Last updated
be: Абноўлена

en: Help
be: Дапамога

en: <none>
be: -Няма-

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Status messages
be: Паведамленні статусу
