Sector (8.x-4.0-rc3) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Last updated
fr: Dernière mise à jour

en: Help
fr: Aide

en: <none>
fr: --aucun--

en: Back to top
fr: Remonter

en: Tabs
fr: Onglets

en: Filter by type
fr: Filtrer par type

en: Main menu
fr: Menu principal

en: Breadcrumbs
fr: Fils d'ariane

en: Status messages
fr: Messages de statut

en: Footer menu
fr: Menu Pied de page

en: Resource type
fr: Type de ressource

en: Site branding
fr: Identité du site

en: Primary admin actions
fr: Actions d'administration principales
