Sector (8.x-4.0-rc3) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Last updated
it: Ultimo aggiornamento

en: Help
it: Aiuto

en: <none>
it: -nessuno-

en: Tabs
it: Schede

en: Main menu
it: Menu principale

en: Breadcrumbs
it: Breadcrumb

en: Status messages
it: Messaggi di stato

en: Site branding
it: Branding del sito

en: Primary admin actions
it: Azioni di amministrazione principali
