Sector (8.x-4.0-rc3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Help
lt: Pagalba

en: <none>
lt: -joks-

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai
