Sector (8.x-4.0-rc3) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Last updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: <none>
nl: -geen-

en: Back to top
nl: Naar boven

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Resource type
nl: Brontype

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties
