Sector (8.x-4.0-rc3) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Last updated
tr: Son güncelleme

en: Help
tr: Yardım

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Footer menu
tr: Alt bilgi menüsü

en: Resource type
tr: Kaynak türü

en: Site branding
tr: Site markası

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri
