Sector (8.x-4.0-rc3) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Last updated
uk: Востаннє оновлено

en: Help
uk: Довідка

en: <none>
uk: <нічого>

en: Back to top
uk: Нагору

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Filter by type
uk: Фільтр по типу

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу

en: Resource type
uk: Тип ресурсу

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії
