Sector (8.x-4.0-rc4) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Help
he: עזרה

en: <none>
he: <ללא>

en: Tabs
he: לשוניות

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף

en: Latest news
he: חדשות אחרונות
