Sector (8.x-4.0-rc4) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Last updated
hi: आखरी अपडेट

en: Help
hi: मदद

en: <none>
hi: <कोई नहीं>

en: Tabs
hi: टैब्स

en: Main menu
hi: मुख्य मेनू

en: Status messages
hi: स्थिति संदेश

en: Footer menu
hi: फुटर मेनू

en: Primary admin actions
hi: प्राथमिक व्यवस्थापक कार्रवाई
