Sector (8.x-4.0-rc4) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Last updated
ru: Последнее обновление

en: Help
ru: Справка

en: <none>
ru: <нет>

en: Back to top
ru: Наверх

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Filter by type
ru: Фильтр по типу

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: Footer menu
ru: Меню в подвале

en: Resource type
ru: Тип ресурса

en: Site branding
ru: Брендинг сайта

en: Primary admin actions
ru: Основные действия администратора
