Sector (8.x-4.0-rc2) - en to eo translation catalogue (98 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Language
eo: Lingvo

en: more
eo: pli

en: Administration
eo: Administrado

en: More
eo: Pli

en: Action
eo: Ago

en: Last updated
eo: Laste ĝisdatigita

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: view
eo: rigardi

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Size
eo: Grandeco

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: No log messages available.
eo: Loglibroj mesaĝoj ne ekzistas.

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: hidden
eo: kaŝita

en: Path
eo: Vojo

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: User
eo: Uzanto

en: Files
eo: Dosieroj

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: RSS
eo: RSS-fluo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Roles
eo: Roloj

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: Severity
eo: Graveco

en: Count
eo: Kalkulo

en: Watchdog
eo: Gardhundo

en: Last update
eo: Lasta ĝisdatiĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Table
eo: Tabelo

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
eo: @site nun estas administrata.  Ni baldaŭ denove publikigos ĝin. Dankon pro via pacienco.

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Full
eo: Kompleta

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Member for
eo: Membro dum

en: Front page
eo: Ĉefpaĝo

en: People
eo: Uzantoj

en: Blocked
eo: Blokita

en: Revision
eo: Revizio

en: medium
eo: meza

en: Apply
eo: Apliku

en: small
eo: malgranda

en: large
eo: granda

en: Block description
eo: Priskribo de la bloko.

en: Permission
eo: Permeso

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
eo: Uzanto estas konsiderata ensalutinta ĉi tiom longe post kiam tiu laste vidis paĝon.

en: Locked
eo: Ŝlosita

en: authenticated user
eo: aŭtentigita uzanto

en: anonymous user
eo: anonima uzanto

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: User account
eo: Uzanta konto

en: MIME type
eo: MIME-tipo

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Who's new
eo: Kiu novas

en: Who's online
eo: Kiu estas enrete

en: Recent content
eo: Laste aldonitaj

en: No front page content has been created yet.
eo: Neniu ĉefpaĝa enhavo jam estis kreita.

en: Asc
eo: kreske
