Sector (9.1.3) - en to os translation catalogue (26 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Next
os: Дарддæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Action
os: Архайд

en: Last updated
os: Фæстаг сногдзинад

en: Tags
os: Тегтæ

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Size
os: Ас

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Filename
os: Файлы ном
