Sector (9.1.5) - en to bg translation catalogue (62 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Action
bg: Действие

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: On
bg: Включи

en: Last Updated
bg: Последни обновления

en: Tags
bg: Таг

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Help
bg: Справка

en: Filename
bg: Име на файла

en: Teaser
bg: Резюме

en: Updated
bg: Обновено

en: Picture
bg: Изображение

en: User
bg: Потребител

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: All
bg: Всички

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Media
bg: Медия

en: Table
bg: Таблица

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Revision
bg: Редакция

en: Content settings
bg: Настройки на съдържанието

en: Apply
bg: Търси

en: Subtitle
bg: Подзаглавие

en: Filter by category
bg: Покажи

en: authenticated user
bg: регистриран потребител

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: anonymous user
bg: анонимен потребител

en: User account
bg: Потребителски акаунт

en: Search index
bg: Индекс на търсене

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Full content
bg: Пълно съдържание

en: Changed date
bg: Дата на промяна
