Sector Distribution (9.1.5) - en to ur translation catalogue (46 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Action
ur: ایکشن

en: Last updated
ur: آخری بار تدوین کیا گیا

en: On
ur: آن

en: Tags
ur: ٹیگز

en: File
ur: فائل

en: Edit
ur: تدوین

en: Size
ur: حجم

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Use count
ur: استعمال شدہ کی تعداد

en: Image
ur: تصویر

en: Feed
ur: فیڈ

en: Name
ur: نام

en: Taxonomy term
ur: ٹیکسانمی ٹرم

en: Preview
ur: جائزہ

en: Help
ur: مدد

en: True
ur: صحیح

en: Filename
ur: فائل کا نام

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Block
ur: بلاک

en: Page
ur: صفحہ

en: Header
ur: ہیڈر

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Anonymous
ur: گمنام

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: MIME type
ur: MIME کی قسم

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
